Як садити часник

Як садити часник щоб він був великим
Залишки часнику, які не були витрачені взимку, можна посадити навесні. Для цього слід розділити часник на збчики, очистити від луски і відразу ж замочити в будь-якому стимулюючому ріст розчині на 7 9 годин.

Після цього слід взяти м'яку ганчірку, змочити її, віджати і скласти в неї зубчики часнику, загорнути і покласти в поліетиленовий пакет (але не щільно прикритий). Все це сховати в холодильник. Зазвичай часник для посадки до весни заготовляють за місяць до посадки.
Ще один важливий момент - не можна допускати, щоб тканина висохла, її слід періодично змочувати водою. Протягом місяця на зубчиках часнику з'являється коріння довжиною до 5 см.

Як тільки земля прогріється і буде стояти нормальна погода, можна садити часник. Найкраще на грядці зробити борозенку глибиною близько 10 см, в ній розкласти пророслі зубчики. Борозенку необхідно засипати перегноєм.

Цей часник, на відміну від того, що був посаджений ще з осені, буде рости трохи довше, але він буде більшим. За літо рекомендуємо кілька разів підгодувати часник мінеральними добривами.

Порада: влітку залишайте 5-6 стрілок з бульбочками, щоб контролювати ріст часнику. Як тільки оболонка на них лопається, можна спокійно викопувати часник. 
Нові Старіші