В піраміді Хеопса знайшли мумії невідомих істот

В піраміді Хеопса знайшли мумії невідомих істот
В єгипетській піраміді Хеопса знайшли мумії невідомих істот. Вчені наразі ламають голову над тим, яким чином і звідки взялися залишки невідомих істот.
До того ж, знайдені останки перебували не в основних залах піраміди Хеопса, а глибоко всередині, в одній зі стін склепіння.

Заглиблення в стіні випадково привернуло увагу групи польських вчених під керівництвом Анджея Сапковського. Вчені встановили, що виявлені останки не мали ніякої приналежності до людей і сягали 40 сантиметрів в довжину.


Однак фрагменти віддалено нагадують людські. Можливо, це були якісь виродки, яких цілеспрямовано умертвили і поклали в піраміду. Також було відзначено, що більшість мумій знаходилися в поганому стані, бо були піддані тільки первинним етапах бальзамування, після чого опущені в яму і засипані піском. Відповідно їх цінність була ймовірно невелика. Однак це перша за всю історію розкопок в долині Фараонів знахідка подібних дивних істот.

Сапковський вважає, що ці істоти, можливо гермафродити, були потрібні для таємного ритуалу із захисту при похованні фараона. Вони, на думку дослідника, повинні відлякувати злих богів і ймовірних розкрадачів гробниці.
Нові Старіші