На новорічну ялинку у Києві одягнуть капелюха

Ялинка у Києві

На час новорічно-різдвяних святкувань у Києві встановлять три ялинки: на Софійській площі, біля Арки дружби народів та на Контрактовій площі. І одна з них буде в капелюсі.

Ялинки об'єднають спеціальним маршрутом.

"Має бути новорічна атмосфера, тож зовсім скоро всі вулиці та площі будуть прикрашені, а в кожному районі столиці з'явиться новорічна ялинка. Звісно, не обійдеться й без карантинних обмежень", - розповів ВВС в. о. першого заступника міського голови Валентин Мондриївський.

Проте цього року під час святкувань не буде концертів, шоу та фуд-кортів.

Але прокладуть новорічний маршрут від Арки дружби народів, через пішохідно-велосипедний міст, парк "Володимирська гірка", Алею художників, Андріївський узвіз та до Контрактової площі. На кожній з локацій будуть зони для дитячих розваг, як то: ковзанка, 20-метрове оглядове колесо та льодова гірка.

У КМДА вважають, що так вдасться розвантажити центральні вулиці від автівок у святкові дні, також це спонукатиме киян та гостей не стояти на місці, а рухатися від однієї зони до іншої.

Ялинка на Софіївській площі

Цього року головна ялинка країни на Софійській площі вперше буде штучною, а її висота становитиме 31 метр.

Замість зірки верхівку ялинки увінчає 58-кілограмовий капелюх.

Ялинка в капелюсі

Через капелюха хтось вже проводить паралелі з історією про хлопчика-чарівника Гаррі Поттера.

Інші вказують на підміну понять - коли традиційну різдвяну зірку замінили на казковий капелюх.

"Люди що це??? Проміняти різдвяну зірку на капелюх гнома чи відьми!!? Ялинку встановлюють на Різдво чи на шабаш Гаррі Потера??? На фоні святині..." - обурюється Мар'яна П'єцух.

Водночас інші користувачі сприйняли таке рішення із захопленням, тому що кожного року щось нове і цікаве.

Нові Старіші