Genshin Impact визнано найкращою грою року

 

Genshin Impact

Genshin Impact була визнана найкращою грою року. Гра перемогла у відповідних номінаціях в сервісах Google Play і App Store.

Гра в жанрі Action / RPG з відкритим світом була визнана Apple головним тайтлов року для iPhone. Також Genshin Impact оцінило журі онлайн-магазину Android-смартфонів, назвавши її головною мобільного грою 2020 року. 

«Краща гра року - та, що перевершила очікування і підкорила нас захоплюючим сюжетом і легким в освоєнні геймплеєм», - йдеться в повідомленні редакції сервісу.

При цьому грою року за версією користувачів Google Play виявився додаток «Мій говорячий Том: Друзі». Кращою змагальною грою стала Brawlhalla, інді-грою - Cookies Must Die, казуальною грою - «Disney: Холодні пригоди». У номінації «Найбільш інноваційні» перемогла аркада Fancade.

Грою року для iPad і Apple TV була названа Legends of Runeterra і Dandara Trials of Fear відповідно.

Також редакція App Store зазначила тайтли Pokemon GO, Sneaky Sasquatch, Disco Elysium. «Переможці 2020 го року отримають нагороду в новому дизайні - з переробленого алюмінієвого сплаву з алмазним огранюванням», - йдеться на сторінці App Store.

Нові Старіші