Міністерство культури закупило для дітей книжку про щасливе лесбійське кохання

 Міністерство культури України та Державна установа «Український інститут книги» придбали 1240 примірників книги «Принцеса+принцеса: довго і щасливо» (автор О’Нілл Кейт, 2019 р.), яка видана у вигляді коміксу на тему ЛГБТ-стосунків.

Дітям від 5 років пропонують ознайомитися з історією про двох дівчат, яка закінчується їхнім весіллям. 

Про це повідомляє на сайті руху Всі разом.

Книжка про лесбійське кохання

На запит активістів від Міністерства культури та інформаційної політики надійшов лист за підписом державного секретаря Яреми Дулі. У ній зазначено, що твір «Принцеса+принцеса: довго і щасливо» дійсно придбано за державний кошт та поширено серед дитячих та шкільних бібліотек по всій Україні.

«Принцеса+принцеса: довго і щасливо» — це комікс про романтичні стосунки між двома дівчатами. Книжка, як зазначається, спрямована на подолання так званих стереотипних уявлень про людські взаємозв’язки. А насправді, як вважають громадські активісти, – містить ознаки агресивної пропаганди одностатевих відносин; видання, друк та поширення такої літератури серед дитячих бібліотек по всій Україні за рахунок державного бюджету відверто шокує.

Рух «Всі разом!» надіслав лист до Міністерства культури та інформаційної політики з вимогою вилучити всі примірники зазначеної книги з усіх бібліотечних фондів та структурних підрозділів, які функціонують за рахунок коштів державного бюджету.

«Адже подібні дитячі твори призводять до викривлення уявлень дітей про романтичні взаємини між людьми. Ця та інші подібні книжки мають на меті дискредитувати важливий для суспільства інститут природної сім’ї, популяризуючи девіантні моделі поведінки», – зазначають активісти.

Нові Старіші