вбивство

 Поліцейські затримали в Києві хлопця, підозрюваного у вбивстві трьох осіб, які були його близькими родичами. Про це повідомляє прес-служба столичної поліції.

16-річного юнака підозрюють у тому, що він завдав власному 8-річному брату і батькам множинні ножові поранення, від яких всі троє загинули на місці.

[ads id="ads1"]

У поліцію звернулася жінка з повідомленням про те, що її син, який проживає з дітьми і дружиною, не виходив на зв’язок вже більше трьох днів. За адресою, де проживала сім’я, виїхала поліція для з’ясування обставин.

За словами глави столичної поліції Андрія Крищенка, правоохоронці, поговоривши з сусідами і жінкою, яка звернулася в поліцію, вирішили залучити співробітників ДСНС для аварійного злому дверей в квартиру. Всередині були знайдені тіла двох батьків і їхнього сина.

В результаті оперативних заходів поліцейські встановили, що до важкого злочину причетний 16-річний син потерпілих. Для того щоб знайти підозрюваного, весь особовий склад поліції Дарницького району був піднятий по тривозі. У швидкості підлітка затримали. З собою у нього був ніж, який пізніше направили на експертизу.

Зрештою правоохоронцям вдалося з’ясувати, що юнак під час конфлікту з батьками наніс їм смертельні поранення. Після цього хлопець ще кілька днів перебував поруч з убитими в квартирі, а потім втік.

За фактом потрійного вбивства було відкрито кримінальну справу. Якщо провину 16-річного юнака доведуть у суді, йому може загрожувати довічне позбавлення волі.