Прессекретарка президента Зеленського написала заяву на звільнення

 

Мендель

Прессекретарка президента Володимира Зеленського Юлія Мендель написала заяву на звільнення. Про це з посиланням на джерела в ОП повідомляє “Бабель”.

Хто саме займе пост прес-секретаря Зеленського поки невідомо.

За даними “Страни”, Мендель пише заяву вже втретє (два минулих рази її не підписали). За словами джерела, у неї багато претензій через умови роботи, “та й характер у неї, м’яко кажучи, не простий”.

Згодом в ОП підтвердили, що Мендель залишає посаду прессекретаря.

"Юлія Мендель продовжує виконувати обов'язки прессекретаря Президента України - тимчасово, поки завершуються процеси реорганізації комунікаційної роботи Офісу Президента", - сказав радник президента Подоляк.

Подоляк зазначив, що в подальшому Мендель зосередиться на взаємодії з іноземними ЗМІ.

"Сьогодні комунікація ініціатив Президента для зовнішнього споживача потребує значного підсилення. Юлія Володимирівна має чудові зв'язки в цьому секторі медійної спільноти і зможе бути ефективною як радник з міжнародних комунікацій", - вказав представник ОП.

Хто саме замінить Мендель на посаді речниці, поки не відомо.

Юлія Мендель зайняла посаду прес-секретаря президента Зеленського 3 липня 2019 року. У різний час вона працювала на телеканалах ICTV, Еспресо, 112 Україна та інтер. Співпрацювала з The New York Times і Politico.

За 2020 рік Мендель заробила 684 тисячі гривень.

Нові Старіші