50-річна Наомі Кемпбелл вперше стала мамою

 50-річна супермодель Наомі Кемпбелл вперше стала мамою. Цією радісною новиною зірка буквально кілька хвилин тому поділилася в своєму інстаграмі, опублікувавши фото крихітних ніжок новонародженої дівчинки.

"Прекрасне маленьке щастя вибрало мене в якості своєї матері. Це така величезна честь для мене - прийняти в своє життя цю ніжну душу, що не вистачає слів, щоб описати зв'язок, який я тепер поділяю з тобою, мій ангел. Немає більшої любові на світі", - підписала знімок Наомі.


Наомі не уточнила, як саме малятко з'явилася на світ, проте, ймовірно, модель вдалася до послуг сурогатної матері. Про вагітність Кемпбелл в пресі нічого чутно не було, до того ж на початку квітня цього року вона з'являлася на одному з показів без жодного натяку на кругленький живіт.

Новина про поповнення в родині супермоделі 1990-х стала повною несподіванкою не тільки для шанувальників по всьому світу, але і я для багатьох зіркових друзів Наомі. У коментарях під фото новонародженої дівчинки свої поздоровлення в супроводі щирим подивом, вже залишили Марк Джейкобс, Єва Герцигова, Зої Салдана і багато інших.