Лара Трамп, її мати, Лінда Енн Сайкс, Івана Трамп; Ерік Трамп і його колишня няня Дороті Каррі.

 Заповіт Івани Трамп (колишньої дружини Дональда Трампа) передбачає, що квартира вартістю 1 мільйон доларів перейшла колишній няні її дітей. Натомість Дональду Трампу не перепало нічого.

Остання воля і заповіт покійної світської левиці тепер оприлюднені — і це дуже особисте.

Івана Трамп, яка померла в липні минулого року після падіння зі сходів свого будинку у Манхеттені, перед смертю ретельно розділила свій маєток.

Записи про заповіти, перевірені Insider, показують, що 73-річна жінка залишила більшу частину свого майна своїм трьом дітям — Дональду Трампу-молодшому, Іванці та Еріку. А квартиру вартістю 1 мільйон доларів у Маямі-Біч, штат Флорида, своїй колишній няні, і пшик для свого колишнього чоловіка, колишнього президента.

Няня також отримала собаку Івани.

«Я передаю і заповідаю свою собаку Тигра Трампа та будь-яку іншу домашню тварину, якою я можу володіти на момент моєї смерті, моїй подрузі Сюзанні Дороті Каррі», — йдеться в документі. Івана навіть передбачила випадок, коли Каррі помре раніше за неї: якби це сталося, Тайгер пішов би до Еріка.

Каррі працював на сім'ю Трампа протягом десятиліть, повідомляє Newsweek. Івана навіть написала про Каррі у своїй книзі 2017 року «Виховання Трампа», згадуючи, як вона почала працювати нянею в сім’ї «з блиском в очах і багатою нервовою енергією». Пізніше, коли діти підросли, Каррі працював асистентом Івани.

Newsweek додав, що Каррі родом з Ірландії.

Незважаючи на те, що Каррі жила в Америці, ірландське коріння Каррі залишалося тісним, і в 2016 році Irish Mirror повідомляло, що вона брала дітей Трампа в поїздки до своєї рідної країни.

Що стосується квартири, то, згідно з даними Redfin, вартість квартири в Маямі-Біч оцінюється в 1,12 мільйона доларів. В описі зазначено, що квартира з однією спальнею та однією ванною має площу трохи більше 1000 квадратних футів. Повідомляється, що її збудовано був побудований у 2001 році, а востаннє куплено за 635 000 доларів у 2009 році.

Інші важливі моменти з документа Івани включають її прохання передати її гардероб Американському Червоному Хресту та Армії порятунку. Колекції хутра та коштовностей, вона просила продати, при цьому прибуток піде її дітям.

Хоча Дональд Трамп не отримав ні копійки, Івана надала йому разом зі своїми дорослими дітьми спільний контроль над своїми нерухомими активами, які оцінюються в мільйони. Вони включають власність у Чехії, власність у Франції та її вкритий золотом таунхаус у Верхньому Іст-Сайдіза 26,5 мільйонів доларів.

Іванна Трамп виросла в комуністичній Чехословаччині. Вона працювала разом з Дональдом Трампом у деяких з його найвідоміших проєктів у сфері нерухомості. Подружжя розлучилося в 1992 році після чергового роману чоловіка.

Читайте також:

Іванка Трамп у вбранні для тренувань у Маямі 

Труднощі сімейного життя. Емі Робач та її ексчоловіка тепер поєднує лише цуцик 

Кайлі Дженнер позує в чорному ліфчику на тлі чуток про розлучення з Тревісом Скоттом