росія мобілізація

 Російський диктатор Володимир Путін 3 січня у режимі відеозв'язку провів нараду з представниками керівництва силового та військового блоків. Центральним питанням на порядку денному була мобілізація.

Протягом 2023 року Кремля планує призвати до лав окупаційної армії 2 млн осіб. Про це повідомляє Telegram-канал Генерал СВР.

Під час наради представник міністерства оборони заявив Путіну, що в РФ все готове для мобілізації, у тому числі "необхідний мінімум" екіпірування та озброєння, для призваних у межах майбутнього етапу мобілізації.

Директор ФСБ Олександр Бортніков доповів диктатору про повну готовність закрити кордони в "будь-яких форматах" і звернув увагу Путіна на те, що на сьогоднішній день вже діє заборона залишати територію Росії для більш ніж восьми мільйонів громадян. Йдеться про мільйони росіян, які проходили службу в армії та на флоті й мають військові спеціальності.

Директор ФСБ також наголосив на великій кількості "боржників-аліментників" серед тих, кому заборонено виїзд за кордон, і запропонував призвати по мобілізації цю категорію громадян. Примітно, що керівництво країни-терориста планує розпочати загальну мобілізацію без офіційного оголошення та приховано, щоб спробувати уникнути паніки серед росіян.

Водночас питання запровадження воєнного стану головний воєнний злочинець Росії обговорював із силовиками поверхово. Диктатор лише підтвердив плани та запитав про підготовку до реалізації такого рішення, отримавши відповідь, що підготовка йде і до другої декади лютого все буде готове.

"Путіна не бентежать зростання втрат на фронті, він готовий до великої мобілізації і ладен покласти на плаху своїх маячних ідей ще сотні тисяч людських життів", – говориться в повідомленні.

Раніше міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що країна-агресор Росія задумала закрити кордони для чоловіків та оголосити воєнний стан. Після цього у РФ розпочнуть чергову хвилю мобілізації на війну в Україну.

Читайте також:

Путін зустрів Новий рік у бункері за Уралом. Поруч з ним була Кабаєва