В Очакові Миколаївської області поховали трирічного хлопчика, який помер внаслідок російської збройної агресії 9 січня. Серце дитини не витримало потужних вибухів.

Про це повідомив народний депутат Олександр Пасічний у Facebook.

"Страшенна новина прийшла з багатостраждального Очакова. Сьогодні рідні поховали трирічного Ростислава Присяжного. Маленьке сердечко хлопчика буквально розірвалося від потужного вибуху, який стався 9 січня (за словами родичів хлопчика). Це той випадок, про який в народі кажуть, - «перелякався до смерті». Лікарі констатували клінічну смерть.
Не можу собі уявити горе батьків та родичів. Це – горе для всіх нас. Як можна представити, що в цій страшній вбивчий війні загинуло безневинне дитя! Російські терористи вже давно дійшли до крайнощів. Вони із самого початку свого вторгнення чинили жорстокості, катування, знущання саме з мирного населення. З тих, в кого немає в руках зброї; тих, хто не може їм дати відсіч. Так вчиняють лише мерзенні боягузи. Які не можуть достойно, як чоловіки, боротися на полі бою.
Не можу стримати емоцій, не можу стримати гніву. Цім нелюдям і катам не буде прощення ані на цьому світі, ані на Вищому суді.
Щиросердні співчуття родині Присяжних. Я знаю точно, що за вашого синочка та за всіх дітей України наші ЗСУ помстяться ганебним агресорам. А українські діти назавжди забудуть про жахливі вибухи. Віримо в Перемогу!", - написав депутат.

Раніше в Авдіївці через терористичні дії росіян від серцевого нападу померла 6-річна дівчинка.

Волонтер Влад Маховський неодноразово навідувався до дитини і на одному з відео він показав підвал, де родина ховалася від російських атак.

Як стало відомо, дівчинка разом із бабусею та дідусем мешкала в Авдіївці, яка постійно обстрілюється окупантами. Дівчинка розповідала волонтерам, що їй страшно, проте опікуни відмовлялися від евакуації.