За словами офіційних осіб, вчитель початкової школи отримав поранення, несумісні з життям, після того, як у п’ятницю в класі штату Вірджинія у нього вистрілив 6-річний учень. Дитина перебуває під вартою.

Поліція повідомила, що в початковій школі Річнек у Ньюпорт-Ньюсі, штат Вірджинія, жоден учень не постраждав, зазначає US Today.

«Сварка виникла між 6-річною дитиною, учнем, у якого була вогнепальна зброя, і вчителем», — сказав начальник поліції Ньюпорт-Ньюс Стів Дрю. «Це не була випадкова стрілянина».

Дрю сказав, що дзвінок про стрілянину надійшов близько 14:00. і влада відреагувала "протягом хвилин". За його словами, загрози для громади немає.

Дрю додав, що в центрі подальшого розслідування буде пістолет, яким користувався учень: «Я хочу знати, звідки ця вогнепальна зброя».

[ads id="ads1"]

Він сказав, що дитина все ще перебуває під вартою, оскільки чиновники визначали, які послуги йому знадобляться та як вирішити ситуацію.

Учні Річнека не будуть ходити на навчання в понеділок, оскільки громада вирішує питання про наслідки кризи, сказав суперінтендант Джордж Паркер.