Б'янка Сенсорі

 Схоже, американському реперу Каньє Весту вдалося знайти жінку, яку не бентежить його захоплення Гітлером та страх перед побутовою хімією. Менш ніж через два місяці після свого розлучення з Кім Кардашян артист оженився знову.

 Обраницею 45-річного Каньє стала така собі Б'янка Сенсорі, очільниця дизайнерського відділу його бренду Yeezy.

Сім'я нареченої з Мельбурна розповіла про рішення Б'янки вийти заміж за проблемного репера.

У розмові з Herald Sun одна із сестер Б'янки, Анджеліна Сенсорі, попросила про «конфіденційність», але визнала, що сім'я була рада цій новині.

Інша родичка, Алісія Сенсорі, сказала, що вона «дуже рада за них обох».

Кажуть, що 45-річний репер провів приватну церемонію з 27-річним австралійським дизайнером, і пара була помічена в обручках.

Сенсорі родом з Кью, штат Вікторія, де вона ходила до гімназії Carey Baptist Grammar School, згідно з її LinkedIn.

Після закінчення середньої школи вона започаткувала власну ювелірну компанію Nylons, отримавши ступінь бакалавра в Мельбурнському університеті у 2013–2017 роках.

Бізнес почався з її подругою Ірен, коли вони створили чокери та браслети з кристалів Swarovski для себе та друзів, перш ніж усвідомили потенціал відкриття магазину.

В останні два роки навчання Сенсорі також працювала консультантом з дизайну Kelektiv, міської компанії з дизайну меблів.

Схоже, що в листопаді 2020 року вона покинула Австралію відразу після закінчення університету і переїхала до Лос-Анджелесу, щоб працювати на Веста як керівник відділу архітектури в його компанії з дизайну одягу Yeezy.

Мало що відомо про Сенсорі, оскільки вона швидко деактивувала свої облікові записи у соціальних мережах після того, як з'явилися новини про її таємне весілля з Вестом.

Минулого місяця Вест віддав належне своїй «дружині», випустивши трек «Censori Overload» – обігравання її прізвища.

Каньє Вест


Кажуть, що Вест провів приватну церемонію з Сенсорі, і пара була помічена в обручках.

Проте їх шлюб не є законним, оскільки пара, схоже, не подала свідоцтво про його укладення, повідомляє DailyMail.com.