Міс Всесвіт

 28-річна модель із Чернігова Вікторія Апанасенко не потрапила до топ-5 на найпрестижнішому щорічному конкурсі краси "Міс Всесвіт", який відбувся в ніч на 15 січня в Новому Орлеані. Переможницею конкурсу стала представниця США Р'Бонні Габріель.

Нова "Міс Всесвіт" Р'Боні Габріель – американо-філіппінська модель, переможниця конкурсу "Міс США 2022". Вона народилася в Х'юстоні, штат Техас, у родині філіппінця Реміхіо Бонзона Габріеля та матері-американки Дани Вокер. Габріель закінчила Університет Північного Техасу зі ступенем бакалавра в галузі дизайну одягу зі спеціалізацією в галузі волокон. Зараз вона працює дизайнером і моделлю.

Також у топ-5 потрапили представниці Домінікани, Венесуели, Пуерто-Ріко та Кюрасао.

У свою чергу українка Вікторія Апанасенко в перші дні здивувала глядачів та журі своєю появою у шикарному костюмі "Воїн світла" під час демонстрації національного вбрання. 

 [ads id="ads1"]

Вечірня сукня українки стала сенсацією за лічені години. Чорний став символом темних для України часів, а образ доповнив довгий синьо-жовтий шлейф. Фінальний вихід моделі того дня ледь не зірвався через застібку.