Путін зустрів Новий рік у бункері за Уралом. Поруч з ним була Кабаєва

Путін зустрів Новий рік у бункері за Уралом.

 Кремлівський диктатор Володимир Путін зустрів Новий рік-2023 разом зі своєю співмешканкою Аліною Кабаєвою в компанії сім'ї та кількох близьких друзів у бункері за Уральськими горами. У ніч із 31 грудня на 1 січня російському лідеру нібито викликали чергових медиків, які провели у президентських покоях близько двадцяти хвилин.

Про це заявив анонімний Telegram-канал "Генерал СВР". Він не уточнив, звідки він має таку інформацію.

"Ще відносно недавно президент планував зустріч Нового року в себе у резиденції в Сочі. Однак удар по Кримському мосту змусив Путіна задуматися, а удар по військових аеродромах у Рязанській і Саратовській областях став переконливим приводом для перенесення зустрічі Нового року в бункер на "безпечній" відстані", – написав автор.

За його даними, серед гостей Путіна та Кабаєвої були російський банкір-олігарх Юрій Ковальчук і секретар радбезу РФ Микола Патрушев. Останній – єдиний представник чинного режиму, який отримав запрошення на свято.

Співмешканка кремлівського диктатора та прислуга намагалися створити святкову атмосферу. У бункері була ялинка, прикрашена в червоно-білих тонах із великою кількістю гірлянд і мішури, а на столі – велика кількість делікатесів і спиртних напоїв, торт, приготовлений за участю Кабаєвої.

Однак, як стверджує анонім, зустріч Нового року пройшла досить повсякденно. Путін виглядав стомленим і їв лише приготовлену спеціально для нього дієтичну їжу. Святкові тости й розмови здебільшого стосувалися війни проти України.

"Присутні даремно намагалися підбадьорити президента побажаннями швидкої перемоги й обіцянками реалізації всіх планів. Путін трохи підбадьорився до півночі по Москві і сказав "головний" тост, зустрічаючи 2023 рік, але вже до першої години ночі 1 січня він відчув нездужання і пішов, запропонувавши гостям продовжити святкувати без нього", – заявив автор Telegram-каналу "Генерал СВР".

Ближче до другої години ночі для очільника РФ викликали чергових медиків. Що стало причиною, не повідомляється.

"Після відходу Путіна гості зовсім зажурилися, а ось співмешканка президента Росії Аліна Кабаєва якраз, кажуть, ожила й повеселішала, навіть намагалася розважати присутніх ще кілька годин, після чого всі розійшлися по своїх апартаментах. Це була найсумніша і найпохмуріша зустріч Нового року для президента та гостей за весь час перебування Путіна на вершині влади", – сказано у пості.

Диктатор страждає на помутніння свідомості - Daily Mail

Раніше Daily Mail заявило, що Путін зіткнувся із суттєвим погіршенням здоров'я і нібито страждає від помутніння свідомості. 

Джерела у Кремлі повідомили, що лікарі Путіна нещодавно рекомендували йому відійти від виступів та відпочити.

"У грудні за медичними рекомендаціями президент скасував кілька традиційних заходів та кілька візитів", – сказав інсайдер.

ЗМІ пише, що 70-річний Путін швидко втомлюється, страждає від частих нападів запаморочення, головного болю та затуманювання свідомості. Крім того, у нього виник стрес, спричинений невдачами на війні в Україні.

"Постійна нервова напруга та зануреність у проблеми на фронті створили негативну обстановку для перебігу його хвороб. Знову ж таки вони спробують знайти ефективну терапію. Тимчасове поліпшення здоров'я президента влітку і до середини осені змінилося серйозними проблемами, ігнорувати які просто неможливо", – додало джерело.

Серед зірваних заходів – скасований в останній момент візит до Пскова, який був запланований на 28 грудня. Офіційною причиною стали "несприятливі умови для польотів", незважаючи на те, що небо було ясним.

Також Путін відклав візит на найбільший у Росії танковий завод у Нижньому Тагілі на Уралі та не провів традиційної зустрічі міністрів уряду наприкінці року.

Крім того, кривавий диктатор відмовився проводити свою щорічну грудневу пресконференцію, яка зазвичай триває до чотирьох годин. Ба більше, він навіть скасував свій улюблений хокейний матч.

У зв'язку із цим ЗМІ припускають, що глава Кремля використовує "двійників" для відвідування деяких заходів. Наприклад, такий "Путін" міг нещодавно побувати на Кримському мосту.

Нові Старіші