На всій території Соледару ідуть жорстокі бої, українська артилерія повністю накриває маленьке містечко.

Про це пише у соцмережі Юрій Луценко.


Ми ганяємо «вагнерівців», як тарганів, кошмаримо їх не тільки артилерією, а й дронами-камікадзе.

Соледар зараз - пастка для «вагнерівців». Бо позаду них мовчки, без артпідтримки стоїть російська армія, яка не пускає їх назад, а попереду - ЗСУ. Це соледарська м'ясорубка - помста військовиків за хамські випади вагнерівців щодо росгенералітету. І ми цим із задоволенням користуємося, прокручуємо ручку м'ясорубки щодня.
Поза Соледаром - дуже важкі бої, ситуація важка, Бахмут під постійним натиском ворогів, вони рвуться до дороги на Дніпро і подекуди мають успіх. Ми їх нищимо сотнями в день, але їх багато і вони повзуть вдень і вночі.
Ми маємо розуміти: війна не складається виключно із переможних реляцій спікерів влади. Війна - це жорстокі бої, в яких подекуди повністю знищені села і містечка приходиться залишати, щоби відходити у більш захищені місця, бо ми бережемо не тільки території, а в першу чергу - життя бійців ЗСУ.
Варто визнати очевидне: військовий злочинець Путін, призвавши не менше 300 тисяч мобіків, призначив Герасимова, у якого є ще 200 тисяч строковиків, має сьогодні військо, втричі більше, ніж рік назад, коли росія відкрито напала на Україну. Так, техніки у них значно поменшало. Але Орда величезна.
Цей лютий буде дуже лютим. Це буде дуже важкий місяць. Нам треба звикати до того, що ситуація не завжди буде складатися з переможних новин.
Збройні сили зроблять все можливе, але я закликаю до масимальної мобілізації всього суспільства: і фронт, і тил мають знати, що лютий буде важким. Але це останній масований удар, на який здатен Путін.
Вистоїмо. Прейдемо в контратаку. Повернемо свої землі. Здобудемо перемогу.
Зараз час припиняти дріб’язкові інтриги і час мобілізувати все суспільство, і тоді все буде гаразд. ЗСУ до цього готові.