Бред Пітт

 Бред Пітт та Інес де Рамон, схоже, можуть допомогти вилікувати нашу сезонну депресію.

На фотографіях, ексклюзивно отриманих Page Six, зображено володаря Оскара та його чудову дівчину, які насолоджуються розслаблюючим святкуванням Нового року біля басейну під час романтичної відпустки в Кабо.

Нова гаряча пара вдягнулася в купальники й сіла пліч-о-пліч у крісла, розташовані на протилежних сторонах, а Інес де Рамон повністю відмовилася від верху бікіні.

[ads id="ads1"]

Актор, якому минулого місяця виповнилося 59 років, продемонстрував свій чітко окреслений прес і численні татуювання, був у блакитних плавках, які він поєднав із золотим ланцюжком на шиї та темними окулярами.

Фірмове біляве пасмо зірки «Вавилона» м’яко розвівалося на вітрі, коли він читав те, що було схоже на сценарій із великої чорної папки.

Де Рамон, зі свого боку, була одягнена лише в синій саронг із візерунком і демонструвала оголену спину, обіймаючи коліна і час від часу розмовляючи зі своїм новим хлопцем.

Інес де Рамон
Інес де Рамон


Пітт і де Рамон, схоже, серйозно налаштовані, оскільки за останні два місяці їх багато разів бачили разом.

Після того, як де Рамон та Пітта вперше помітили на концерті Боно в листопаді 2022 року, джерело, близьке до де Рамона, повідомило журналістам, що пара «зустрічалася кілька місяців».