Голлівудська зірка Джейн Фонда, яка у вересні повідомила про своє онкологічне захворювання, нарешті перебуває на стадії ремісії.

Акторка Джейн Фонда розповіла, що рак у неї перебуває у стадії ремісії

Наразі акторка припинила курс хіміотерапії та вже почувається значно краще. Про це вона розповіла Entertainment Tonight.

"Про те, що рак знаходиться у стадії ремісії, я дізналася напередодні свого 85-річчя. Тому я по-справжньому святкувала. Я припинила хіміотерапію і почуваюся добре. Я отримала можливість випробувати те, що зазнали сотні мільйонів інших людей у світі", - розповіла акторка. 

Втім, Фонда зізналася, що під час лікування стала частіше думати про смерть.

"Я багато думаю про смерть. Останні 30 років. Я думаю, що це чудово. Важко жити правильно, якщо ти не думаєш про смерть. Це частина життя", - поділилася акторка. 

«Інші культури не так бояться думати про смерть, як ми», — додала вона. «Я витрачаю багато часу на роздуми про це, і це зробило моє життя набагато кращим. І коли у вас діагностують рак, ви думаєте про це ще більше, і ви хочете бути впевненими, що ви зробите те, що хочете зробити , тож коли прийде час, ти не будеш багато шкодувати».
Для Фонди боротьба з раком не завадила їй залишатися активною, наполегливо працювати та максимально використовувати свій час, зокрема святкувати прем’єру свого нового фільму. У майбутній комедії «80 для Брейді» Фонда зіграє разом з Лілі Томлін, Рітою Морено та Саллі Філд у ролях чотирьох друзів, які виграють квитки на Суперкубок і ставлять собі за мету зустрітися з самим Томом Брейді — і ікона НФЛ насправді грає самого себе. у фільмі.

Медики діагностували у Джейн неходжкінську лімфому. Такий вид раку піддається лікуванню, і 80% пацієнтів одужують.

Читайте також:

Злочинець спробував пограбувати кафе і ...загинув. Відео (+18)