Патріарх Кіріл закликав до "різдвяного перемир'я"

 Патріарх Російської православної церкви Кіріл (Володимир Гундяєв), який підтримує повномасштабну війну РФ проти України та прославляє звірства путінських терористів, закликав до різдвяного перемир'я. Він запропонував припинити вогонь на півтора дня.

Понад те, патріарх назвав війну "міжусобним конфліктом". Про це йдеться у його заяві на сайті Російської православної церкви.

У своїй промові Кііріл звернувся "до всіх сторін, залучених до міжусобного конфлікту" із закликом припинити вогонь.

Цинічний глава РПЦ видав, що перемир'я потрібне для того, щоб люди могли відвідати церковні служби.

[ads id="ads1"]

"Я, Кіріл, Патріарх Московський і всієї Русі, звертаюся до всіх сторін, залучених до міжусобного конфлікту, із закликом припинити вогонь і встановити Різдвяне перемир'я з 12.00 6 січня до 24.00 7 січня, щоб православні люди могли відвідати служби в Різдво Різдва Христового", – йдеться у заяві на сайті РПЦ.

Нагадаємо, у Російській православній церкві кремлівського диктатора Володимира Путіна прирівняли до архангела Михайла. У розданих окупантам молитовниках президента РФ називають "архістратигом – ватажком небесного воїнства".

Раніше священик-пропагандист РПЦ Андрій Ткачов назвав смерть військових РФ на фронті "найкращою зі смертей". Він закликав молитися за те, щоб загиблі окупанти пішли в рай.

Читайте також:

План Кремля: За три тижні дійти до Львова