колишній віцепрезидент РФ, генерал-майор авіації Олександр Руцькой

  У Росії знову заговорили про те, що перемогти Україну військовим шляхом вони не мають жодних шансів. 

Так, колишній віцепрезидент РФ, генерал-майор авіації Олександр Руцькой визнав, що армією окупантів, яка напала на Україну, керують некомпетентні люди.

Його заяву процитували російські видання у неділю, 29 січня. При цьому він зазначив, що військові країни-терориста недостатньо навчені, щоб протистояти українським Збройним силам.

"Якщо збройні сили не мають можливості проводити оперативно-стратегічні наступальні операції, то краще не лізти, тим паче поза своєю країною. Наші збройні сили не в змозі проводити наступальні операції", – сказав він.

Руцькой також розкритикував чиновників російського міністерства оборони, зокрема його керівника Сергія Шойгу. Колишній віце-президент нагадав, що понад двадцять років на чолі армії держави-агресора стоять люди без вищої військової освіти.

"Чверть століття збройними силами керують некомпетентні люди. Що може статися зі збройними силами? Ось результат. Міністр оборони в армії не служив, військової освіти не має, і п'ять його заступників в армії взагалі не служили. Що це за міністерство оборони?" – заявив він.

Також Руцькой вважає, що війна, яку російський диктатор Володимир Путін розв'язав проти української держави, є для Росії трагедією. Він зазначив, що у цій війні люди гинуть безглуздо.

Він також додав, що не розуміє заради чого ці люди гинуть, адже їхнє гасло про нібито захист Росії – недоречне.

"Де вони захищають Росію? Заради чого вони гинуть? А коли люди гинуть безглуздо – це вже трагедія", – підкреслив колишній віце-президент Росії.