Арестович

 Мер Дніпра Борис Філатов вчергове розкритикував радника Офісу президента Олексія Арестовича. 

Приводом стала зроблена напередодні Арестовичем заява про те, що російську ракету Х-22, яка вдарила по житловому будинку в Дніпрі, збили українські сили протиповітряної оборони.

Слова радника Офісу президента довелося спростовувати командувачу Повітряних Сил генерал-лейтенанту Миколі Олещуку.

«Олексій – високоосвічена, талановита, поінформована та харизматична людина. І саме тому він – зло. Чарівний Воланд. Із таких як він, виходять або геніальні шахраї, або розкішні комівояжери, або проповідники», – написав Філатов.

За словами мера Дніпра, він неодноразово вказував на те, що Арестович загрався, в тім числі й на Банковій.

«Ми живемо у вільній країні, де кожен має право на власну думку. Але він озвучує свої історії, як офіційна особа. А дехто споглядає його «дитячі витівки» з посмішкою. Тому що завжди зручно тримати при собі зрозумілих негідників, ніж пристойних, професійних, але незручних. Хто говоритиме в обличчя правду, а не співатиме осанну. Запам'ятайте, коли ви берете до себе на службу бісів, то не думайте, що не плодите зло», – зауважив мер Дніпра.

 [ads id="ads1"]

У соцмережі тим часом пишуть, що провокаційні заяви Арестовича в інтернеті  - це ще й спосіб непоганого заробітку.

"Арестович на youtube має 1,69 млн підписників. Його учорашній піз**ш отримав 117 тис. переглядів. До чого я це? На його каналі відкручується реклама, найдорожча. Лише з цього сервісу він щомісяця має тисячі доларів доходу. Так само як і Фейгін, з яким він багато працює на пару.
Підписавшись і переглядаючи відео цього фріка, ви працюєте на його збагачення", - попереджає один із користувачів фейсбуку.