Кайлі Дженнер поділилася серією пікантних знімків у Instagram у вівторок після повідомлень про те, що вона та Тревіс Скотт оголосили про розлучення вдруге.

«Не будь біса грубим», — підписала фотографії 25-річна дівчина, натякаючи на одну з культових цитат сестри Кім Кардаш'ян з «Іти в ногу з кардашцями».На знімках засновниця Kylie Cosmetics продемонструвала свій тонкий гламур, натягнувши свої найкращі надуті губи, розвалившись на дивані в чорному бюстгальтері пуш-ап.

378 мільйонів передплатників Дженнер швидко вловили, що вона, мабуть, насміхається з її колишнього.

«Кай, це для Тревіса? 😳», — прокоментував один користувач, а інший пожартував, — «Тревіс порався з сумкою».

Гарячі селфі з'явилися більш ніж через тиждень після того, як пара, яка має 4-річну дочку Стормі та 11-місячного сина, розлучилася минулого місяця.Згідно з джерелом, їхні стосунки «ніколи» не були «легкими» для Дженнер, яка «божеволіє» щоразу, коли з'являються чутки про зради, такі як були в жовтні.

«Кайлі дуже зосереджена на своїх дітях та своєму бізнесі. Вона не велика тусовщиця, Тревіс навпаки. Він любить вечірки. Вони явно різна спрямованість. Так було завжди".

Незважаючи на їхній недавній розрив, інсайдер сказав, що «це, ймовірно, не кінець» складних стосунків пари.

Чутки про розставання почали циркулювати минулого місяця після того, як репер Astroworld пропустив знамениту різдвяну вечірку Кар-Дженнер.

Читайте також:

Вечірній стиль Кайлі Дженнер – Аспен 31.12.2022