На українсько-польському кордоні прикордонники затримали росіянина, який на надувному матраці переплив Західний Буг. 

Чоловік пояснив, що нібито тривалий час проживав в Україні, але після виїзду за кордон легально повернутись не міг. Відтак вирішив переплисти річку і повернутись незаконним шляхом. На чоловіка склали протокол за статтею про незаконний перетин кордону, йому загрожує штраф. 

 Як повідомила Держприкордонслужба, порушника виявили прикордонники відділу «Рівне» у неділю, 15 січня. 28-річний чоловік переплив на надувному матраці через Західний Буг, аби потрапити в Україну. «Порушника прикордонний наряд спинив щойно він перетнув кордон. Росіянин пояснив, що нібито тривалий термін проживав в Україні, а після виїзду за кордон легально повернутися назад не мав змоги», – йдеться у повідомленні. 

На чоловіка склали адмінпротокол за ст. 204-1 КУпАП (незаконний перетин кордону). Санкція статті передбачає як мінімум 3,4 тис. грн штрафу. 

Як повідомила речниця Волинського прикордонного загону Маргарита Вершиніна, чоловік пройшов фільтраційні заходи і його вже передали представникам польської прикордонної варти. Тож судове засідання відбуватиметься без його участі.

Читайте також: