Cпівачка Ірина Федишин розповіла про день уродин свого чоловіка

Cпівачка Ірина Федишин у соцмережі розповіла про день народження свого чоловіка та продюсера Віталія Човника. Вони його відсвяткували 3 січня.

З цієї нагоди співачка присвятила коханому зворушливий допис в Instagram. 

Свій пост Федишин супроводила гарними спільними світлинами з чоловіком, на яких позує у грайливій обтислій сукні з високим розрізом.

"Мій Вітусику, з днем народження! Ти оспіваний у моїх піснях, ти моя муза і натхнення. З тобою не буває сумно. Завжди мільйон креативних ідей, завжди в русі, завжди цікаво і дуже насичено. Лише ти можеш організувати: один концерт у Німеччині і зразу наступного дня в Ірландії, 4 сольні концерти в один день. 8 виступів у новорічну ніч. В один день, на одну і ту ж годину, зробити виступи в Івано-Франківську та Вінниці і відправити мене з балетом на кукурудзянику, щоб все встигнути і нікого не підвести. Заважати мені дивитися серіал, бо ти написав текст пісні "Україна колядує" і тобі треба вже, щоб я пішла і написала музику. Але вдалося на славу", - розповіла Федишин.

Cпівачка Ірина Федишин розповіла про день уродин свого чоловіка


Також Ірина написала, що разом з чоловіком вони зібрали кошти з концертів, а це вже понад 800 тисяч євро, на 80 автівок для ЗСУ і навіть на БТР. 

Ірина подякувала чоловікові за яскраве та насичене життя, за їхніх двох синів і сімейне тепло, а також за вірність та кохання.

Читайте також: 

Актор Бред Пітт зустрів Новий рік зі своєю новою пасією 

Єва Лонгорія — фото з Instagram