Заміна батареї на старішому iPhone коштуватиме більше грошей

Заміна батареї на старішому iPhone коштуватиме більше грошей

Згідно з повідомленням на сторінці служби підтримки компанії, Apple планує підвищити вартість заміни батареї на iPhone, старших за iPhone 14, на 20 доларів.

Поточні ціни на заміну батареї на iPhone без гарантії будуть діяти до лютого. За словами Apple, підвищення цін набуде чинності в березні.

Про оновлення сторінки підтримки Apple вперше повідомив технічний сайт 9to5Mac.

Скільки коштує заміна батареї iPhone?

Станом на вівторок Apple стягує 49 доларів за заміну батарей для iPhone 8 і старіших моделей, починаючи з iPhone 5. У моделях, починаючи з iPhone X і закінчуючи iPhone 13, Apple стягує 69 доларів за заміну батарей.

[ads id="ads1"]

Зростання ціни не торкнеться моделей iPhone 14. Apple бере 99 доларів за заміну батареї на своєму найновішому iPhone без гарантії. Власники iPhone із розширеною гарантією компанії AppleCare+ отримують безкоштовну заміну батареї, якщо заряд батареї вашого пристрою становить менше 80% початкової ємності, повідомила Apple.

Коли почне діяти підвищення цін?

Apple заявила, що з 1 березня збільшить вартість заміни батареї на моделях iPhone 13 і старших на 20 доларів.

Як замінити батарею iPhone?

Apple пропонує кілька варіантів для власників iPhone, яким потрібен оновлений акумулятор. Споживачі можуть записатися на зустріч в Apple Store або в авторизованого постачальника послуг, надіслати свій пристрій поштою для заміни батареї або попросити постачальника послуг відвідати вас вдома чи в офісы для завершення ремонту.

Коли мені слід замінити акумулятор iPhone?

Як правило, коли ваш iPhone утримує менше 80% максимальної ємності, настав час оновити акумулятор. Ви можете перевірити стан акумулятора, перейшовши в «Налаштування», а потім «Справність акумулятора».

Коли ваш акумулятор починає розряджатися, ви не тільки частіше заряджаєте телефон, але й можете помітити, що він працює повільніше, ніж зазвичай. Наприклад, під час прокручування програм може знадобитися більше часу для відкриття або зниження частоти кадрів.

Нові Старіші