Що відбувається під Бахмутом. Розповідь учасника боїв


Юрій Луценко, який сьогодні бере участь в боях на сході України, розповів у соцмережі про ситуацію на найгарячіших ділянках фронту: 

"Восени минулого року ворожа арта втратила 10-20 кратну перевагу. 

Для атаки на Бахмут вони змушені були перейти до тактики малих штурмових груп терористів Вагнер. 10-20 штурмовиків з числа ветеранів  рос армії просуваються посадками, потім розбиваються на 2-3-5 чол. Спереду пускають 5 зеків, яких використовують наживкою, щоб виявити укр позиції. Далі в хід ідуть гранатомети і спроба віджати окопи. 

Така тактика принесла росіянам пару тисяч вбитих вагнерівців і захоплений Соледар та пару сіл. Що від них лишилося - видно на відео. 

2. Що відбувається на інших ділянках Донецького фронту?                              

За рахунок мобілізації росіяни зосередили величезні угрупування на півночі і на півдні лінії фронту. 120 тис орків, 2100 бронетехніки, 700 гармат рвуться через Лиман, Кремінну вздовж адмінкордонів Дон і Харк обл. 

Аналогічна орда пробує пробити наші укріплення в районі Вугледару, щоб рухатися вздовж меж Дон і Дніпропетр обл. 

Всі ці дні росіяни несуть рекордні втрати від укр захисників саме на цих напрямках. На полях - тисячі їхніх трупів, десятки спалених танків. 

3. Що буде далі?                                  

Лютий буде дуже лютим. І березень, мабуть, також.                                  

Так, бронетехніки і арти у росіян вдвічі менше, ніж рік тому. 

Але живого, тупого мяса - безліміт. 

Щоб їх перемолоти, нас чекають дуже важкі бої. 

Варто памятати, що війна складається не тільки з перемог і визволених міст. 

Все це буде, очевидно, вже весною, коли орки захлинуться власною кров‘ю і видихнуться. А ми, посилені танками, літаками і ракетами зах союзників, підемо вперед. 

4. Чи довго чекати Перемоги?           

Якщо чекати - то довго. Краще і на фронті, і в тилу перейти на особисту максимальну мобілізацію. Або хоч не вбивати бійців морально отими фото з Таіланду та краденими мільйонами з диванів".

Фото з полів:

Нові Старіші