Диверсія у Латвії: Спалахнув завод з виробництва безпілотників для України та НАТО


 У вівторок, 7 лютого у Латвії спалахнула пожежа на американському заводі, який виробляв безпілотники Edge Autonomy для військових України та союзників по НАТО. Полум'я швидко поширилось і охопило велику площу.

Про це повідомило литовське видання Par drošību. Зазначається, що пожежники задіяли великі сили для гасіння вогню.

Повідомлення про пожежу надійшов о 15.14. Вогнеборці, які прибули на місце, констатували, що будівля горить відкритим вогнем, який швидко поширюється.

"У виробничому корпусі виникла пожежа підвищеної небезпеки, утворився сильний дим", – йдеться у повідомленні пожежної служби у Twitter.

До робіт з гасіння було залучено майже 50 пожежників, дев'ять автоцистерн, три автодрабини та автохімовози, а також пожежна команда Міжнародного аеропорту "Рига" з єдиною в Латвії автоцистерною місткістю 35 тонн води. На місці працювали представники державної поліції та державної екологічної служби.

О 19 годині пожежникам та рятувальникам вдалося обмежити поширення полум'я, але роботи ще тривають.

За інформацією видання, згоріла двоповерхова виробнича будівля площею 600 м2 та виробництво поряд з нею на площі 20 м2, а також постраждали три автомобілі.

Двох постраждалих внаслідок пожежі доставлено до лікарні, а одному надано допомогу на місці.

Смогу, що розповсюджується в повітрі, поменшало.

Щоб запобігти можливому зараженню, рятувальники розмістили абсорбуючі мішки у навколишній канаві.

Підприємство Edge Autonomy засноване у 2009 році і є одним із провідних у світі постачальників дронів. Продукція компанії поставляється у більш ніж 70 країн світу для військових, цивільних та академічних потреб.

Відомо, що безпілотники Edge Autonomy також постачалися Збройним силам України для боротьби з Росією.

Нові Старіші