Netflix

 Netflix вводить обмеження на обмін паролями ще в чотирьох країнах: Канаді, Новій Зеландії, Португалії та Іспанії.

Клієнтів у цих країнах просять сплатити додаткову плату, якщо вони хочуть, щоб друзі та родина, які не живуть з ними, користувалися підпискою.

Про це повідомляє ВВС.

Цей крок вжито за скасуванням обміну паролями в Південній Америці.

За оцінками медіа-гіганта, 100 мільйонів людей у всьому світі використовують спільні акаунти.

Фірма заявила, що зниження доходів від спільних облікових записів вплинуло на здатність Netflix інвестувати в новий програмний контент.

«Протягом останнього року ми досліджували різні підходи до вирішення цієї проблеми в Латинській Америці, і тепер ми готові розгорнути їх ширше в найближчі місяці, починаючи з сьогоднішнього дня в Канаді, Новій Зеландії, Португалії та Іспанії, ", - йдеться в дописі в блозі в середу.

Ще в 2017 році Netflix, здавалося, навіть санкціонував таку практику, коли написав у Twitter «Любов — це ділитися паролем».

Але зростаюча конкуренція на ринку потокового передавання та скорочення клієнтів через зростання вартості життя спонукали Netflix зосередитися на збільшенні своїх доходів.

Фірма заявила, що дозвіл на використання облікових записів декільком людям у домогосподарствах «створив плутанину» щодо того, коли і як люди можуть ділитися підпискою.

У ньому сказано, що передплатникам сервісу із Канади, Нової Зеландії, Іспанії та Португалії тепер буде запропоновано встановити «основне розташування» для свого облікового запису та керувати тим, хто має до нього доступ.

Учасники все одно зможуть дивитися Netflix під час подорожей як на особистих пристроях, так і в інших місцях, наприклад, у готелі.

За 7,99 канадських доларів (4,92 фунтів стерлінгів) канадські передплатники можуть додати додаткового учасника як «додатковий обліковий запис», як сказано в блозі, з максимум двома додатковими обліковими записами на одну підписку.

Комісія буде такою ж у Новій Зеландії – 7,99 новозеландських доларів (4,17 фунтів). Існувала б різниця в ціні для субрахунків між Португалією в 3,99 євро (3,54 фунта стерлінгів) та Іспанією в 5,99 євро (5,32 фунта стерлінгів).

У першій половині 2022 року кількість передплатників Netflix різко впала. Він скоротив сотні робочих місць і встановив ціни, щоб покрити зростаючі витрати.

У листопаді він представив дешевший варіант із підтримкою реклами в 12 країнах, включаючи більшість країн Європи, Великобританію та США.