Увечері 9 березня в італійській провінції Перуджа було зареєстровано землетрус магнітудою близько 5 балів. Підземні поштовхи відчули жителі всієї центральної Італії і, щоб убезпечитися, масово залишили свої будинки, вийшовши на вулиці.

Про це повідомило видання Repubblica. Муніципальна влада вказала, що суттєвих пошкоджень, а тим більше жертв, стихія не спричинила, проте кілька старих будівель завалилися цілком або частково.

"Нам землетрус здався дуже сильним. Як тільки ми усвідомили загрозу, поліція та служби порятунку почали курсувати по нашому селищу", – розповів літній чоловік, який живе в П'ян-д'Ассіно, селі Умбертіді, найближчому до епіцентру землетрусу. 

 "У районі, який постраждав від землетрусу, на цей час не зареєстровано серйозних травм або ушкоджень людей. Пожежна команда з максимальною увагою проводить необхідні перевірки громадських та приватних будівель та облетіла райони на службовому гелікоптері", – поділився офіційними даними заступник міністра внутрішніх справ Емануеле. 

Щоб запобігти всім ризикам, які можуть бути спровоковані новим землетрусом, школи, університети та низка державних підприємств будуть закриті протягом дня, 10 березня. Також за рішенням влади призупинено залізничний рух, запущено рейсові автобуси.