У США вважають, що Росія готується до нового наступу в Україні


 У Сполучених Штатах Америки вважають, що російські війська зможуть спробувати розпочати новий наступ в Україні вже у найближчі тижні. Окупанти, ймовірно, можуть здійснювати атаки за кількома напрямками.

Таку думку висловив CNN координатора зі стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки США в Білому домі Джона Кірбі.

За його словами, найближі тижні будуть "критичними" у війні РФ. У Вашингтоні вважають, що російський президент-диктатор Володимир Путін "спробує розпочати ще один наступ і, можливо, за багатьма іншими векторами".

"Ми маємо переконатися, що робимо все можливе, аби Україна була до цього готова", - сказав представник Білого дому.

Кірбі зауважив, що США прагнуть, аби українці могли захистити себе "від будь-якого відновлення російського наступу", а також мали можливість "проводити власні наступальні операції у будь-який час і в будь-якому місці, у розмірі та масштабі на свій вибір".

"Саме тут ми зараз виводимо батальйони з України і проводимо для них загальновійськові маневри. Ось чому вони нарощують підготовку з таких речей, як система ППО Patriot. Ми робимо все можливе, щоб переконатися, що вони готові якнайкраще перед майбутніми критичними тижнями та місяцями", - додав він.

Саме тому, наголосив політик, Вашингтон буде забезпечувати країну всім необхідним: "Це означає розвідку. Це означає підтримку. Це означає зброю. Це означає можливості".

Нові Старіші