13 травня у Ліверпулі, Велика Британія, відбувся грандіозний фінал Євробачення-2023 від імені України. Відкривати шоу випала честь переможцям минулого року – українському реп-колективу Kalush Orchestra. Але зробили вони це не самі. Суть відеономера полягала в тому, що українцям підспівували, підтанцьовували та акомпанували відомі британці. Серед них і Кейт Міддлтон.

Принцеса Вельська зіграла переможний хіт "Стефанія" українського гурту на фортепіано. У себе в Instagram дружина головного спадкоємиця на британський престол принца Вільяма поділилася відео зі зйомок

За початком ролика можна зрозуміти, що відео для Євробачення знімали у Віндзорському замку – офіційній резиденції британських монархів. Кейт з'явилася в шикарній синій сукні за розкішним роялем. Вона легко зіграла короткий фрагмент мелодії української пісні, чим захопила як своїх підданих, так і українських єврофанів.

"Сюрприз для Євробачення. Приємно було приєднатися до Kalush Orchestra у спеціальній виставі пісні, що перемогла торік. Насолоджуйтесь шоу, Ліверпуль", – підписала публікацію Міддлтон.На відео з бекстейджу принцеса Уельська багато та щиро сміється. Очевидно, зйомки проходили у дружній атмосфері.

Відомо, що вбрання, яке обрала невістка короля Великої Британії для відео, це справа рук її улюбленого бренду Jenny Packham. Причому синій колір Кейт вдягла не випадково. Вона хотіла використати один із кольорів українського прапора. Свій образ принцеса доповнила коштовними сережками із сапфірами та діамантами, які належали нині покійній королеві Єлизаветі ІІ, а до неї – королеві-матері Єлизаветі Боуз-Лайон.