Жінка, яка перебувала у комі 31 рік, померла поряд із чоловіком, яким він залишався протягом попередніх трьох десятиліть.

Про це пише ladbible.com.

Анджело Фаріна стояв поруч, коли його дружина Міріам Вісінтін померла в лікарні Сан-Бассіано в Італії минулого тижня, де вона перебувала близько двох місяців після плеврального випоту - скупчення рідини в легенях.

Проте вона перебувала у вегетативному стані від 1991 року, коли потрапила у жахливу автомобільну аварію, коли її Fiat Panda зіткнувся зі стовпом напередодні Різдва у місті Казоні-ді-Муссоленте, неподалік Венеції на півночі Італії.

Після аварії Міріам отримала неоперабельну черепно-мозкову травму, а це означає, що її перевели до будинку-інтернату La Madonnina для тих, хто потребує життєвоважливого лікування.

Потім її перевели до Casa Sturm, ще один будинок для людей похилого віку, перш ніж вона востаннє потрапила до лікарні декілька місяців тому.

Минулої середи вона померла від зупинки серця.

Після аварії її чоловік Анджело відвідував її принаймні раз на день, щоб бути біля її ліжка.

Вони були одружені і жили разом близько 18 місяців, перш ніж трагічна дорожньо-транспортна пригода залишила її в стані, в якому вона залишалася до самої смерті. 

"Я тішуся за неї, вона нарешті там, у світі та в раю. Я думаю, що вона багато страждала за ці роки. Ми були одружені лише півтора роки, коли трапилася трагедія. Ми були молоді, і ми мали так багато проєктів. Вона дуже любила дітей. Доля була жорстока до неї, надто жорстока. Вона не заслужила всього цього. Я продовжую говорити це і говоритиму і в майбутньому", - розповів Анджело.

Похорон Міріам відбувся у її рідному місті Рієзе-Піо-Х, на якому були присутні її сім'я та друзі.

Мер Касоли Альда Марозо також висловив деякі думки та співчуття скорботній сім'ї.

"Що мене дуже вразило, окрім трагедії вегетативного життя, яке тривало 31 рік, так це близькість чоловіка, так довго увічнена у щоденних жестах кохання. Я не знаю, чи багато хто на це здатний. У дуже егоцентричному світі цей приклад дає підстави вважати, що людство все ще існує", - сказав він.