Вчені з інституту космічної медицини та фізіології в Тулузі проводять експеримент, у якому група з 12 добровольців мають провести 60 днів не встаючи з ліжка. Під час дослідження вчені з'ясують, які засоби можна вжити щоб протидіяти негативним аспектам життя в космосі.

Учасники лежатимуть на ліжках, нахилених під кутом 6° з піднятими ногами. У цьому ж положенні вони прийматимуть душ, їжу та туалет.

Піддослідних поділили на 3 групи. Перша з них проведе усі 60 днів суто на ліжку без будь-яких активностей. Друга група тренуватиметься на адаптованих для їхнього горизонтального положення велосипедах. Третя група також буде займатись на велосипедному тренажері, але обертаючись на центрифузі.

Центрифуга та велосипед мають імітувати гравітацію. Під час їзди на велосипеді і обертання утворюється сила тяжіння і кров приливається до ніг учасників.

Штучна гравітація перспективна, оскільки діє на всі органи людини одночасно. Це може стати ефективним рішенням для оздоровлення тіла астронавтів під час довготривалих космічних місій.