Роберт де Ніро повідомив про народження його сьомої дитини

 Американський актор Роберт де Ніро зізнався в нещодавньому інтерв'ю канадському виданню, що в нього вже не шість, а сім дітей.

На запитання журналіста ET Canada, як це, бути батьком шести дітей, зірка "Хрещеного батька" відповів, що в нього вже не шість, а сім дітей. І пояснив, що нещодавно у його житті з’явилася ще одна дитина. Щоправда, він не на назвав ані імені, ані полу дитини, пише DailyMail.

«У мене нещодавно народилася дитина», — сказав він.

Крім того, 79-річний актор не повідомив, хто став матір'ю дитини. Проте згідно з чуткам це інструктор з бойових мистецтв Тіффані Чен. Вони потрапили в об'єктиви папараці у липні 2022 року на пляжі в Іспанії - тоді вони тримались за руки.


 [ads id="ads1"]

Британське видання повідомляє, що звернулося за коментарем до представників Роберта де Ніро. Вони підтвердили, що актор не помилився, в нього дійсно вже сім дітей.

Інтерв'ю, в якому прозвучало зізнання, було записано цього тижня в рамках промокампанії його нового фільму Про мого батька.

У березні цього року папараці зняли вагітну Тіффані разом із Робертом де Ніро у Санта-Моніці.

Першою дружиною (1976−1988) Роберта де Ніро стала акторка і співачка Дайєнн Ебботт, він удочерив її доньку від першого шлюбу, а також у них народився син Рафаель.

У стосунках з моделлю Тукі Сміт (1995−1997) у де Ніро народилося двоє хлопчиків-близнюків Джуліан Генрі і Аарон Кендрік.

А у шлюбі з Грейс Гайтауер (1997−2018) народився син Елліот та донька Хелен Грейс.

Читайте також:

Дженніфер Лопес та Бен Аффлек увічнили своє кохання татуюваннями

Сідні Свіні на зйомках нового фільму в Сіднеї