До хворого Лукашенка прилітали "професори" з Москви

 Після того, як самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко терміново покинув Москву після параду 9 травня , він вже певний час не з’являється на публіці. 

За інформацією ЗМІ, останнім часом до Мінська для лікування Лукашенка неодноразово вилітали "професора" з Москви, зокрема з центру ім. Бакульова.  

Про це пише Telegram-канал ВЧК-ОГПУ з посиланням на джерело.

"Судячи з "набору лікарів" у Лукашенка був якийсь збій, який викликав дуже серйозні захворювання ендокринної системи та кардіологічні захворювання. Чим був викликаний збій-невідомо", - розповіло джерело, знайоме із ситуацією.

Олександр Лукашенко не з'явився на церемонії вшанування державного прапора, герба і гімну, яка 14 травня проходить на площі Державного прапора в Мінську. Промову замість президента виголосив прем'єр-міністр Білорусі Роман Головченко. 
[ads id="ads1"]
 Видання "Дзеркало" зазначає, що для Лукашенка поява на цій церемонії була важливою, "адже він не з'являється в публічному просторі вже п'ятий день".

Нагадаємо, про стан здоров’я Олександра Лукашенка після його повернення з Москви ходять різні чутки. Дивним є те, що він досі не з’явився на жодних публічних заходах. На параді самопроголошений президент Білорусі мав нещасний вигляд та був із перебинтованою рукою. Окрім того, він був відсутнім на неформальному сніданку та обіді з іншими лідерами країн СНД.

До хворого Лукашенка прилітали "професори" з Москви


Білоруський Telegram-канал "МотолькоПомоги" повідомив, що ввечері в суботу, 13 травня, кортеж Лукашенка приїхав до Республіканського клінічного медичного центру Управління справами президента, розташованого у селищі Дрозди під Мінськом. За інформацією каналу, Олександр Лукашенко пробув у клініці дві години. 

Читайте також:

Знайдений молодший брат Колі Лукашенка. Він розумово відсталий.