У неділю Сили оборони захопили більше десяти ворожих позицій на півночі та півдні околиць Бахмута та зачистили значну площу лісового масиву в районі Іванівського, взяли в полон окупантів. 

 Про це заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр у Telegram. 

 Дослівно: "Продовжуємо рухатись вперед на Бахмутському напрямку в районах передмістя. Наші підрозділи за сьогоднішній день захопили більше десяти ворожих позицій на півночі та півдні околиць Бахмута та зачистили значну площу лісового масиву в районі Іванівського. Взято в полон ворожих солдат з різних частин". 

За словами Маляр, у самому Бахмуті "дуже гаряче". "Ворог зібрав там усі сили і намагається просуватись, знищуючи все на своєму шляху. Тривають запеклі бої", - написала вона.

За словами чиновниці, командувач Сирський тримає ситуацію під контролем. Аналізує, планує, приймає рішення. Поруч з ним вміло керують підпорядкованими військами бригадні генерали Богомолов і Гнатов. 

"Вони реалізовують загальний замисел операції. Завдяки продуманому плануванню командування та миттєвій реакції на дії ворога, стійкості та мужності наших воїнів, станом на зараз противник не може оточити місто та досягти гучної перемоги на цьому напрямку", - пише Маляр.