Росіяни незаконно показують у кінотеатрах українську "Мавку"

Росіяни незаконно показують у кінотеатрах українську "Мавку"

 Український анімаційний фільм «Мавка» неабияк вразив на українців та іноземних глядачів. Вочевидь, росіяни захотіли здивувати й свою аудиторію, але нічого нового, крім крадіжки, вигадати не змогли. Тому просто незаконно показують «Мавку» у своїх містах. Про це повідомили на офіційній сторінці стрічки у Facebook.

У повідомленні йдеться про те, що один із російських кінотеатрів незаконно розмістив у себе на сайті анонс прем'єри від Universal Pictures «Брати Супер Маріо у кіно» і вказав, що він буде показаний перед сеансами «Мавки».

Однак автори мультфільму зазначають, що це незаконно: жоден із кінотеатрів Росії не має дозволу на показ ні голлівудських блокбастерів, ні українських фільмів.«Відтак «Мавка» стала частиною нової схеми тіньового прокату у Росії. Вони продають квитки на один фільм, та натомість показують інший й називають це «досеансним обслуговуванням». Але анонси показів нашого фільму – муляж, адже у країни-терориста немає доступу до нашого мультфільму і тим більше – прав на його дистрибуцію», – пояснили у пресслужбі офіційної сторінки стрічки.

До слова, за результатами тринадцятого тижня прокату касові збори анімаційного фільму "Мавка. Лісова пісня" склали 148 763 970 гривень. 

Анімаційний фільм "Мавка. Лісова пісня" створений за підтримки Держкіно та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Кінотеатральну дистрибуцію в Україні здійснює FILM.UA Distribution та Kinomania Film Distribution.
Нові Старіші