Дві весільні сукні принцеси Раджви


 У принцеси Раджви на її весіллі з кронпринцем Йорданії Хуссейном було дві весільні сукні.

На офіційній весільній церемонії наречена з'явилася у білій сукні з довгими рукавами, асиметричним вирізом та драпованим ліфом від Elie Saab, а взута була в балетки.


А ось на весільному прийомі принцеса Раджва з'явилася у білій сукні з пишною спідницею у поєднанні з високими рукавичками від Dolce & Gabbana та з тіарою на голові.

Знімком другого образу у своєму Instagram поділилася королева Ранія. Вона, до речі, була в гарній сукні з кутюрної колекції 2023 від Elie Saab з накидкою на одне плече і з маленьким клатчем в руках.

На королівському весіллі також з'явилися інші гості: принц і принцеса Вельські, кронпринцеса Вікторія зі Швеції, принцеса Єлизавета з Бельгії і королева Максима з Нідерландів. Усі вони побували як на самій весільній церемонії, так і на банкеті.

Нагадаємо, що старший син королеви Ранії та короля Абдалли II оголосив про заручини у серпні 2022 року. Майбутній король одружився з дівчиною родом із Саудівської Аравії — Раджве Аль Саїф, вони з Хусейном однолітки, обом по 29 років. Заручини відбулися в будинку нареченої в Ер-Ріяді, у присутності короля Абдалли II та королеви Ранії. 

1 червня 2023 року пара офіційно стала чоловіком та дружиною.
Читайте також:
Нові Старіші