У Львові попрощаються із воїном Миколою Шараварою

У Львові попрощаються із воїном Миколою Шараварою

 Із воїном Миколою Шараварою, який загинув, захищаючи Україну під час штурмових дій у Запорізькій області, попрощаються 14 серпня у Львові.

Про це повідомила у фейсбуці Мирослава Ліщинська.

"Прощання з Миколою та Чин похорону відбудуться в понеділок, 14 серпня, у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла у Львові об 11:00. Місце поховання: Поле почесних поховань на Личаківському кладовищі", - зазначила вона. 

Раніше повідомлялося, що захищаючи Україну від російського вторгнення, загинув випускник Львівського національного університету імені Івана Франка та вихованець львівського "Пласту" Микола Шаравара. 

"2 серпня 2023 року, захищаючи Українську Державу, загинув випускник історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Микола Шаравара. Героєві було 36 років.

Микола Шаравара був вихованцем Пласту, до якого вступив 2000-го року. З перших днів повномасштабної війни чоловік зголосився добровольцем й захищав Україну у складі 116 бригади територіальної оборони.

"Після повномасштабного російського вторгнення 2022 р. Микола Шаравара добровільно зголосився до війська. З 23 квітня по 11 грудня 2022 р. воював у складі 10-го окремого стрілецького батальйону у населених пунктах Річка та Павлівка Сумської області. Був солдатом гранатометником і оператором дрону.

Згодом перейшов до 116-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України. Загинув з чотирма побратимами 2 серпня 2023 р. у Пологівському р-ні Запорізької області під час штурмових дій внаслідок попадання ворожої протитанкової керованої реактивної ракети", - повідомили у львівському Пласті. 

Нові Старіші