Політика конфіденційності

Адміністрація сайту Помічник онлайн (далі Сайт) з повагою відноситься до прав відвідувачів Сайту. Ми беззастережно визнаємо важливість конфіденційності особистої інформації відвідувачів нашого Сайту. Дана сторінка містить відомості про те, яку інформацію ми отримуємо і збираємо, коли ви користуєтеся Сайтом. Ми сподіваємося, що ці відомості допоможуть вам приймати усвідомлені рішення щодо наданої нам особистої інформації.
Справжня Політика конфіденційності поширюється тільки на Сайт і на інформацію, що збирається цим сайтом і через його посередництво. Вона не поширюється ні на які інші сайти і не може бути застосована до веб-сайти третіх осіб, з яких можуть робитися посилання на Сайт.

Збір інформації
Коли ви відвідуєте Сайт, ми визначаємо ім'я домену вашого провайдера і країну (наприклад, "aol.com") і вибрані переходи з однієї сторінки на іншу (так звану "активність потоку переходів").
Відомості, які ми отримуємо на Сайті, можуть бути використані для того, щоб полегшити вам користування Сайтом, включаючи, але не обмежуючись:
- Організація Сайту найбільш зручним для користувачів способом;
- Надання можливості підписатися на поштову розсилку за спеціальними пропозиціями і темах, якщо ви хочете отримувати такі повідомлення.
Сайт збирає тільки особисту інформацію, яку ви надаєте добровільно при відвідуванні або реєстрації на Сайті. Поняття «особиста інформація» включає інформацію, яка визначає вас як конкретну особу, наприклад, ваше ім'я або адресу електронної пошти. Тоді як переглядати зміст Сайту можна без проходження процедури реєстрації, вам буде потрібно зареєструватися, щоб скористатися деякими функціями, наприклад, написати свою статтю або залишити свій коментар до статті.

Сайт застосовує технологію «кукі» («кукі») для створення статистичної звітності. «Куки» являє собою невеликий обсяг даних, що відсилається веб-сайтом, який браузер вашого комп'ютера зберігає на жорсткому диску комп'ютера вашого ж. У «куки» міститься інформація, яка може бути необхідною для Сайту, - для збереження ваших установок варіантів перегляду та збору статистичної інформації по Сайту, тобто які сторінки ви відвідали, що було додано, ім'я домену інтернет-провайдера та країна відвідувача, а також адреси сторонніх веб-сайтів, з яких здійснено перехід на Сайт і далі. Проте вся ця інформація ніяк не пов'язана з вами як з особистістю. «Cookies» не записують вашу адресу електронної пошти і будь-які особисті відомості щодо вас. Також дану технологію на Сайті використовує встановлений лічильник.

Крім того, ми використовуємо стандартні журнали обліку веб-сервера для підрахунку кількості відвідувачів і оцінки технічних можливостей нашого Сайту. Ми використовуємо цю інформацію для того, щоб визначити, скільки людина відвідує Сайт щоб організувати сторінки найбільш зручним для користувачів способом, забезпечити відповідність Сайту використовуваним браузерам, і зробити зміст наших сторінок максимально корисним для наших відвідувачів. Ми записуємо відомості з переміщенням на Сайті, але не про окремих відвідувачів Сайту, так що ніяка конкретна інформація щодо вас особисто не буде зберігатися або використовуватися Адміністрацією Сайту без вашої згоди

Щоб переглядати матеріал без «куки», ви можете налаштувати свій браузер таким чином, щоб вона не приймала «куки» або повідомляла вас про їх посилці (всі браузери різні, тому радимо вам подивитися в розділі "Допомога" вашого браузера і з'ясувати, як змінити установки по «кукі»).

Спільне використання інформації

Адміністрація Сайту ні за яких обставин не продає і не віддає у користування вашу особисту інформацію, яким би то не було третім сторонам. Ми також не розкриваємо надану вами особисту інформацію за винятком випадків передбачених законодавством України.

Адміністрація сайту має партнерські відносини з компанією Google, яка розміщує на оплатній основі на сторінках сайту рекламні матеріали та оголошення (включаючи, але не обмежуючись, текстові гіперпосилання). У рамках даної співпраці Адміністрація сайту доводить до відома всіх зацікавлених сторін наступну інформацію:
1. компанія Google як сторонній постачальник використовує файли маркери для показу об'яв на Сайті;
2. файли кукі рекламних продуктів DoubleClick DART використовуються Google в оголошеннях, які показуються на Сайті, як учасника програми AdSense для вмісту.
3. використання компанією Google файлів кукі DART дозволяє їй збирати та використовувати інформацію про відвідувачів сайту (за винятком імені, адреси, адреси електронної пошти чи номера телефону), про Ваші відвідування Сайту та інших веб-сайтів з метою надання найбільш релевантних оголошень про товари і послуги.
4. компанія Google в процесі збору даної інформації керується власною політикою конфідеціальності;
5. користувачі Сайту можуть відмовитися від використання файлів кукі DART, відвідавши сторінку з політикою конфіденційності для оголошень і мережі партнерських сайтів Google.

Відмова від відповідальності

Пам'ятайте, передача інформації особистого характеру при відвідуванні сторонніх сайтів, включаючи сайти компаній-партнерів, навіть якщо веб-сайт містить посилання на Сайт або на Сайті є посилання на ці веб-сайти, не підпадає під дії даного документа. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за дії інших веб-сайтів. Процес збору та передачі інформації особистого характеру при відвідуванні цих сайтів регламентується документом «Захист інформації особистого характеру» або аналогічним, розташованому на сайтах цих компаній.